Resultat Totalt - Per åldersgrupp utan mellantider 
 
  Tävling  KM/Utmanaren2 HT 2017    Utskriftsdatum  18 november 2017   
  Tävlingsort  Brunflo    Utskriftstid  15:31   
  Arrangör  SK Ägir         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  18 november 2017         
 
 
Gren 1, Utm. 25m Ryggsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Toste Wallskog  2006  Simklubben Ägir            26.69   
Axel Lodin  2006  Simklubben Ägir            40.35   
                     
 
Gren 1, Utm. 25m Ryggsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Albin Svärd  2007  Simklubben Ägir            26.06   
Kjell Gerrit Heij  2007  Simklubben Ägir            32.40   
                     
 
Gren 1, Utm. 25m Ryggsim Herrar, Finaler 8 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ingmar Brown  2009  Simklubben Ägir            28.04   
                     
 
Gren 2, Utm. 25m Ryggsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linnea Drewes  2004  Simklubben Ägir            22.61   
Hanna Högström Andersson  2004  Simklubben Ägir            28.31   
                     
 
Gren 2, Utm. 25m Ryggsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Thea Holm  2006  Simklubben Ägir            29.28   
Hedda Norrman  2006  Simklubben Ägir            31.64   
Gisela Tjäder  2006  Simklubben Ägir            31.72   
Andrea Persson  2006  Simklubben Ägir            DNS   
                     
 
Gren 2, Utm. 25m Ryggsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Thelma Heiskanen  2007  Simklubben Ägir            28.17   
Alva Anderssom  2007  Simklubben Ägir            31.32   
                     
 
Gren 2, Utm. 25m Ryggsim Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Sanna Wiegand  2008  Simklubben Ägir            26.38   
Linnéa Wallskog  2008  Simklubben Ägir            26.76   
Julia Johansson  2008  Simklubben Ägir            27.08   
Alva Forsberg  2008  Simklubben Ägir            27.72   
Alva Ekerlid  2008  Simklubben Ägir            28.19   
Ingrid Jonsson  2008  Simklubben Ägir            28.70   
Molly Nyberg  2008  Simklubben Ägir            29.41   
Towa Carlberg  2008  Simklubben Ägir            31.72   
                     
 
Gren 3, Utm. 50m Ryggsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ante Kristensson  2005  Simklubben Ägir            46.63   
                     
 
Gren 3, Utm. 50m Ryggsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Julius Johansson  2006  Simklubben Ägir            55.54   
August Otterberg  2006  Simklubben Ägir            58.85   
                     
 
Gren 4, Utm. 50m Ryggsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Tuva Wallskog  2004  Simklubben Ägir            43.91   
                     
 
Gren 4, Utm. 50m Ryggsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Enya Daabach  2006  Simklubben Ägir            51.78   
Theresia Haraldsson  2006  Simklubben Ägir            54.68   
                     
 
Gren 4, Utm. 50m Ryggsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linnea Betzel  2007  Simklubben Ägir            46.32   
My Norrby  2007  Simklubben Ägir            DNS   
                     
 
Gren 4, Utm. 50m Ryggsim Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emelie Betzel  2008  Simklubben Ägir            52.31   
Ida Persson Paletun  2008  Simklubben Ägir            59.52   
                     
 
Gren 5, KM 50m Ryggsim Herrar, Finaler 16 - 2017 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Niklas Borin  1989  Turebergs Simklubb            26.24   
                     
 
Gren 5, KM 50m Ryggsim Herrar, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Gustav Jonsson  2002  Södertörns Simsällskap            32.90   
Olle Lööf  2002  Simklubben Ägir            44.77   
                     
 
Gren 5, KM 50m Ryggsim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jakob Wassberg  2003  Simklubben Ägir            34.95   
Harry Högström-Nordin  2003  Simklubben Ägir            38.17   
                     
 
Gren 5, KM 50m Ryggsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Viktor Svärd  2005  Simklubben Ägir            37.34   
Edvin Johansson  2005  Simklubben Ägir            42.09   
Alexander Rydefjord  2005  Simklubben Ägir            43.19   
                     
 
Gren 6, KM 50m Ryggsim Damer, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olivia Johansson  2002  Simklubben Ägir            DNS   
                     
 
Gren 6, KM 50m Ryggsim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Selma Zachrisson  2003  Simklubben Ägir            36.72   
Alma Enarsson  2003  Simklubben Ägir            38.23   
Moa Flodin  2003  Simklubben Ägir            42.56   
                     
 
Gren 6, KM 50m Ryggsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ebba Hann  2004  Simklubben Ägir            34.08   
Irene Nasta  2004  Simklubben Ägir            39.93   
Amanda Boson  2004  Simklubben Ägir            40.87   
Ella Wesslau  2004  Simklubben Ägir            40.88   
Ida Nyberg  2004  Simklubben Ägir            41.22   
Kristina Kannegiesser  2004  Simklubben Ägir            45.00   
                     
 
Gren 6, KM 50m Ryggsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Agnes Jakobsson  2005  Simklubben Ägir            38.66   
Irma Östberg  2005  Simklubben Ägir            46.99   
                     
 
Gren 6, KM 50m Ryggsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Meja Boson  2006  Simklubben Ägir            45.25   
Emma Persson Paletun  2006  Simklubben Ägir            51.79   
                     
 
Gren 6, KM 50m Ryggsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jasmine Rydefjord  2007  Simklubben Ägir            48.88   
                     
 
Gren 7, Utm. 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Johan Häggblad  2004  Simklubben Ägir            18.48   
                     
 
Gren 7, Utm. 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ante Kristensson  2005  Simklubben Ägir            23.11   
Alexander Gabrielsson  2005  Simklubben Ägir            23.63   
                     
 
Gren 7, Utm. 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Toste Wallskog  2006  Simklubben Ägir            28.63   
Axel Lodin  2006  Simklubben Ägir            36.09   
August Otterberg  2006  Simklubben Ägir            DNS   
                     
 
Gren 7, Utm. 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Albin Svärd  2007  Simklubben Ägir            22.10   
Kjell Gerrit Heij  2007  Simklubben Ägir            43.69   
                     
 
Gren 8, Utm. 25m Fjärilsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Kristina Kannegiesser  2004  Simklubben Ägir            20.87   
                     
 
Gren 8, Utm. 25m Fjärilsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Märta Svedskog  2005  Simklubben Ägir            DNS   
                     
 
Gren 8, Utm. 25m Fjärilsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Nova Bergstrand. Ståhl  2006  Simklubben Ägir            20.36   
Emma Persson Paletun  2006  Simklubben Ägir            24.82   
Vanja Brändfors  2006  Simklubben Ägir            28.23   
                     
 
Gren 8, Utm. 25m Fjärilsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linnea Betzel  2007  Simklubben Ägir            21.35   
                     
 
Gren 8, Utm. 25m Fjärilsim Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emelie Betzel  2008  Simklubben Ägir            25.11   
Linnéa Wallskog  2008  Simklubben Ägir            26.76   
Molly Nyberg  2008  Simklubben Ägir            29.33   
                     
 
Gren 9, KM 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 16 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Pontus Pettersson  2000  Simklubben Ägir            1:06.58   
                     
 
Gren 9, KM 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Gustav Jonsson  2002  Södertörns Simsällskap            1:09.10   
                     
 
Gren 9, KM 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jakob Wassberg  2003  Simklubben Ägir            1:21.75   
Harry Högström-Nordin  2003  Simklubben Ägir            1:34.95   
                     
 
Gren 9, KM 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Viktor Svärd  2005  Simklubben Ägir            1:32.97   
Edvin Johansson  2005  Simklubben Ägir            1:50.18   
                     
 
Gren 10, KM 100m Fjärilsim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Selma Zachrisson  2003  Simklubben Ägir            1:26.14   
                     
 
Gren 10, KM 100m Fjärilsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ebba Hann  2004  Simklubben Ägir            1:08.73   
Irene Nasta  2004  Simklubben Ägir            1:32.37   
Amanda Boson  2004  Simklubben Ägir            1:36.67   
Ida Nyberg  2004  Simklubben Ägir            1:44.83   
                     
 
Gren 10, KM 100m Fjärilsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Agnes Jakobsson  2005  Simklubben Ägir            1:21.97   
                     
 
Gren 10, KM 100m Fjärilsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Meja Boson  2006  Simklubben Ägir            1:49.20   
                     
 
Gren 11, Utm. 25m Bröstsim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Johan Häggblad  2004  Simklubben Ägir            22.74   
                     
 
Gren 11, Utm. 25m Bröstsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Gabrielsson  2005  Simklubben Ägir            25.01   
                     
 
Gren 11, Utm. 25m Bröstsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
August Otterberg  2006  Simklubben Ägir            27.13   
Julius Johansson  2006  Simklubben Ägir            29.88   
Leopold Stefansson  2006  Simklubben Ägir            31.08   
Toste Wallskog  2006  Simklubben Ägir            33.53   
Axel Lodin  2006  Simklubben Ägir            36.37   
                     
 
Gren 11, Utm. 25m Bröstsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Kjell Gerrit Heij  2007  Simklubben Ägir            43.13   
                     
 
Gren 12, Utm. 25m Bröstsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linnea Drewes  2004  Simklubben Ägir            25.67   
Hanna Högström Andersson  2004  Simklubben Ägir            30.72   
                     
 
Gren 12, Utm. 25m Bröstsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Iselinn Eriksson  2006  Simklubben Ägir            27.10   
Thea Holm  2006  Simklubben Ägir            28.14   
Melissa Häreby  2006  Simklubben Ägir            28.66   
Olivia Alfredsson  2006  Simklubben Ägir            29.72   
Vanja Brändfors  2006  Simklubben Ägir            30.73   
Gisela Tjäder  2006  Simklubben Ägir            34.19   
Hedda Norrman  2006  Simklubben Ägir            38.85   
                     
 
Gren 12, Utm. 25m Bröstsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Freja Lorentzen  2007  Simklubben Ägir            25.92   
Alva Anderssom  2007  Simklubben Ägir            37.11   
                     
 
Gren 12, Utm. 25m Bröstsim Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Julia Johansson  2008  Simklubben Ägir            29.01   
Linnéa Wallskog  2008  Simklubben Ägir            29.48   
Sanna Wiegand  2008  Simklubben Ägir            31.48   
Towa Carlberg  2008  Simklubben Ägir            32.66   
Alva Ekerlid  2008  Simklubben Ägir            36.82   
                     
 
Gren 13, Utm. 50m Bröstsim Herrar, Finaler 16 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Zacharias Andersson  2001  Simklubben Ägir            36.89   
                     
 
Gren 13, Utm. 50m Bröstsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ante Kristensson  2005  Simklubben Ägir            54.70   
                     
 
Gren 13, Utm. 50m Bröstsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Leopold Stefansson  2006  Simklubben Ägir            1:06.01   
                     
 
Gren 13, Utm. 50m Bröstsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Albin Svärd  2007  Simklubben Ägir            1:02.97   
                     
 
Gren 14, Utm. 50m Bröstsim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Moa Flodin  2003  Simklubben Ägir            47.78   
                     
 
Gren 14, Utm. 50m Bröstsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Kristina Kannegiesser  2004  Simklubben Ägir            46.70   
                     
 
Gren 14, Utm. 50m Bröstsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Märta Svedskog  2005  Simklubben Ägir            DNS   
                     
 
Gren 14, Utm. 50m Bröstsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Nova Bergstrand. Ståhl  2006  Simklubben Ägir            52.46   
Emma Persson Paletun  2006  Simklubben Ägir            56.03   
Enya Daabach  2006  Simklubben Ägir            59.06   
Melissa Häreby  2006  Simklubben Ägir            1:02.36   
                     
 
Gren 14, Utm. 50m Bröstsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linnea Betzel  2007  Simklubben Ägir            57.40   
Jasmine Rydefjord  2007  Simklubben Ägir            1:00.99   
                     
 
Gren 14, Utm. 50m Bröstsim Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emelie Betzel  2008  Simklubben Ägir            57.83   
Ida Persson Paletun  2008  Simklubben Ägir            1:03.72   
Molly Nyberg  2008  Simklubben Ägir            1:07.58   
Sanna Wiegand  2008  Simklubben Ägir            1:10.06   
                     
 
Gren 15, Utm. 100m Bröstsim Herrar, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Gustav Jonsson  2002  Södertörns Simsällskap            1:25.42   
                     
 
Gren 15, Utm. 100m Bröstsim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Harry Högström-Nordin  2003  Simklubben Ägir            1:32.01   
                     
 
Gren 16, Utm. 100m Bröstsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Irene Nasta  2004  Simklubben Ägir            1:35.82   
                     
 
Gren 17, KM 200m Bröstsim Herrar, Finaler 16 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Zacharias Andersson  2001  Simklubben Ägir            3:06.39   
                     
 
Gren 17, KM 200m Bröstsim Herrar, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olle Lööf  2002  Simklubben Ägir            3:34.94   
                     
 
Gren 17, KM 200m Bröstsim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jakob Wassberg  2003  Simklubben Ägir            3:22.26   
                     
 
Gren 17, KM 200m Bröstsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Viktor Svärd  2005  Simklubben Ägir            3:29.61   
Edvin Johansson  2005  Simklubben Ägir            3:55.49   
                     
 
Gren 18, KM 200m Bröstsim Damer, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olivia Johansson  2002  Simklubben Ägir            3:46.33   
                     
 
Gren 18, KM 200m Bröstsim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Selma Zachrisson  2003  Simklubben Ägir            3:10.50   
                     
 
Gren 18, KM 200m Bröstsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ida Nyberg  2004  Simklubben Ägir            3:35.10   
Kristina Kannegiesser  2004  Simklubben Ägir            3:43.50   
Amanda Boson  2004  Simklubben Ägir            4:07.48   
Ebba Hann  2004  Simklubben Ägir            DNS   
                     
 
Gren 18, KM 200m Bröstsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Agnes Jakobsson  2005  Simklubben Ägir            3:15.28   
                     
 
Gren 18, KM 200m Bröstsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Meja Boson  2006  Simklubben Ägir            4:01.80   
                     
 
Gren 19, Utm. 25m Frisim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Toste Wallskog  2006  Simklubben Ägir            21.34   
Axel Lodin  2006  Simklubben Ägir            29.83   
                     
 
Gren 19, Utm. 25m Frisim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Kjell Gerrit Heij  2007  Simklubben Ägir            30.41   
                     
 
Gren 19, Utm. 25m Frisim Herrar, Finaler 8 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ingmar Brown  2009  Simklubben Ägir            29.98   
                     
 
Gren 20, Utm. 25m Frisim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linnea Drewes  2004  Simklubben Ägir            20.11   
Hanna Högström Andersson  2004  Simklubben Ägir            25.27   
                     
 
Gren 20, Utm. 25m Frisim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olivia Alfredsson  2006  Simklubben Ägir            22.54   
Melissa Häreby  2006  Simklubben Ägir            23.48   
Vanja Brändfors  2006  Simklubben Ägir            24.60   
Gisela Tjäder  2006  Simklubben Ägir            25.43   
Thea Holm  2006  Simklubben Ägir            26.11   
Hedda Norrman  2006  Simklubben Ägir            27.80   
                     
 
Gren 20, Utm. 25m Frisim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ebba Westlund  2007  Simklubben Ägir            24.50   
Alva Anderssom  2007  Simklubben Ägir            25.37   
Thelma Åkerlund  2007  Simklubben Ägir            31.43   
                     
 
Gren 20, Utm. 25m Frisim Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linnéa Wallskog  2008  Simklubben Ägir            20.86   
Alva Forsberg  2008  Simklubben Ägir            23.50   
Sanna Wiegand  2008  Simklubben Ägir            24.20   
Alva Ekerlid  2008  Simklubben Ägir            25.49   
Ida Persson Paletun  2008  Simklubben Ägir            25.80   
Emma Axrup  2008  Simklubben Ägir            25.92   
Julia Johansson  2008  Simklubben Ägir            26.31   
Ingrid Jonsson  2008  Simklubben Ägir            28.14   
Towa Carlberg  2008  Simklubben Ägir            32.15   
                     
 
Gren 21, Utm. 50m Frisim Herrar, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Gustav Jonsson  2002  Södertörns Simsällskap            27.04   
                     
 
Gren 21, Utm. 50m Frisim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Johan Häggblad  2004  Simklubben Ägir            37.48   
                     
 
Gren 21, Utm. 50m Frisim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Edvin Johansson  2005  Simklubben Ägir            33.90   
Ante Kristensson  2005  Simklubben Ägir            40.30   
Alexander Gabrielsson  2005  Simklubben Ägir            43.71   
                     
 
Gren 21, Utm. 50m Frisim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Julius Johansson  2006  Simklubben Ägir            48.68   
August Otterberg  2006  Simklubben Ägir            50.57   
                     
 
Gren 21, Utm. 50m Frisim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Albin Svärd  2007  Simklubben Ägir            42.07   
                     
 
Gren 22, Utm. 50m Frisim Damer, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Olivia Johansson  2002  Simklubben Ägir            DNS   
                     
 
Gren 22, Utm. 50m Frisim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Moa Flodin  2003  Simklubben Ägir            38.18   
                     
 
Gren 22, Utm. 50m Frisim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Irene Nasta  2004  Simklubben Ägir            33.69   
Ella Wesslau  2004  Simklubben Ägir            36.52   
Tuva Wallskog  2004  Simklubben Ägir            38.28   
                     
 
Gren 22, Utm. 50m Frisim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Irma Östberg  2005  Simklubben Ägir            41.55   
Märta Svedskog  2005  Simklubben Ägir            DNS   
                     
 
Gren 22, Utm. 50m Frisim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Enya Daabach  2006  Simklubben Ägir            42.24   
Nova Bergstrand. Ståhl  2006  Simklubben Ägir            42.99   
Theresia Haraldsson  2006  Simklubben Ägir            45.42   
Emma Persson Paletun  2006  Simklubben Ägir            45.50   
                     
 
Gren 22, Utm. 50m Frisim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linnea Betzel  2007  Simklubben Ägir            42.67   
Jasmine Rydefjord  2007  Simklubben Ägir            44.96   
Freja Lorentzen  2007  Simklubben Ägir            49.12   
                     
 
Gren 22, Utm. 50m Frisim Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emelie Betzel  2008  Simklubben Ägir            46.24   
Juni D. Linder  2008  Simklubben Ägir            49.18   
Emma Axrup  2008  Simklubben Ägir            51.75   
Molly Nyberg  2008  Simklubben Ägir            1:04.16   
                     
 
Gren 23, KM 400m Medley Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jakob Wassberg  2003  Simklubben Ägir            5:52.47   
                     
 
Gren 23, KM 400m Medley Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Viktor Svärd  2005  Simklubben Ägir            6:26.96   
Alexander Rydefjord  2005  Simklubben Ägir            7:09.17   
                     
 
Gren 24, KM 400m Medley Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ida Nyberg  2004  Simklubben Ägir            7:01.22   
                     
 
Gren 24, KM 400m Medley Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Agnes Jakobsson  2005  Simklubben Ägir            6:05.11   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 november 2017 
Licensierad till: Simklubben Ägir  Utskriftstid  15:31